hollandainfo Sitesinin Amacı - Kim Bu hollandainfo?

Merhaba, hepiniz yeni bloguma hoşgeldiniz. Bugün, yaklaşık 1 aydır açık hollandainfo adlı sitem hakkında konuşacağım. Hadi o zaman yazımıza geçelim..

Öncelikle, sitemizin amacı yurt dışında veya yurt içinde yaşayan kişilere, Hollanda hakkında bilgileri, haberleri aktarmaktır. Hollanda kültürünü, yemeklerini ve daha bir çok şeyi sizlere aktarmayı hedefliyorum. 
Hollanda'ya geleli yaklaşık 3 yıl oldu. Bu sürede, Hollanda'yı tanımaya çalıştım, Hollandaca'yı öğrendim ve birbirinden farklı Hollanda kültürü öğrendim. 

Bende bu deneyimimi, sizlerle paylaşmak istedim. O yüzden hollandainfo.com adlı sitemi açtım. Bu siteye düzenli olarak yazı girmeyi düşünüyoru. Amacım, Adsende reklamları ile sitemi para kazanmaya açık hale getirebilmek. Sizde tanıdıklarınızla sitemi paylaşırsanız, biraz da olsun katkıda bulunmuş olursunuz. 


Ayrıca, sizde Hollanda ile ilgili olan sorularınızı sezhilmi1@gmail.com adresinden yazabilirsiniz. En kısa sürede cevap vereceğim. Veya bu blogun altına, sorularını ve düşüncelerinizi de yazabilirsiniz.Evet arkadaşlar, bir blogumun daha sonuna geldim. Hollanda hakkındaki bilgileri ve haberleri takip etmek istiyorsanız, blogumu takip edebilirsiniz.  Başka bloglarda görüşmek üzere,,

Hoşçakalın!

Yorumlar