Hollanda Lop Tavşanı | Lop Tavşanı Hakkında Bilgiler

Hollanda Lop Tavşanı | Lop Tavşanı Hakkında Bilgiler


Hollanda Lop Tavşanı, Hollanda lop tavşanı, Hollanda lop tavşanı hakkında bilgiler, Hollanda lop tavşanı özellikleri, Hollanda lop tavşanı hakkında özellikler, Hollanda lop tavşanı hakkında bilgiler, lop tavşanıHollanda lop tavşanı nedir? Gelin lop tavşanı hakkında ki bilgilere bakalım..
Hollanda lop tavşanının, en büyük ve dikkat çeken özelliği, düşük kulaklı olmasıdır. Hollanda lop tavşanı, 1960 yılında Hollanda cüce tavşanı ve Fransız lop tavşanının çiftleşmesi ile dünyaya gelmiştir. Kulakları çenelerini geçip, yere sarkmaktadır.


Hollanda lop tavşanı, genellikle beyaz renkte olmaktadırlar. Ayrıca kahve ve beyaz karışımı, siyah ve beyaz karışımı, sarı ve kül renklerinde olmaktadırlar. Ağırlıkları ise, yaklaşık 1 kilodur. Hollanda lop tavşanlarının gebelik süresi ise, 1 ay veya biraz daha fazla sürmektedir. Bir seferde ise, 6 tane yavrusu olabilmektedir.


Yakında,  Hollanda cüce tavşanı ve Fransız lop tavşanları ile ilgili de yazılar gelecektir. Bunun için, sitemi takip edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar, bir yazının daha sonuna geldik. Eğer Hollanda hakkında daha fazla haber ve bilgileri öğrenmek istiyorsanız, hollandainfo.com  adlı sitemi takip edebilirsiniz. Farklı yazılarda görüşmek üzere, hoşçakalın..
Yorumlar

  1. Big Bass Bonanza Megaways is a Pragmatic Play slot recreation that features 6 reels and increasing rows. This is a excessive volatility mannequin that comes with a most payout of 4,000 occasions your wager. Gigantoonz is a video slot created by Play‘N GO. The recreation features greater than average return to participant proportion, mega symbols, and cluster pay mechanics. You can bet as low as $0.20 and as excessive as $100 per spin, for a most potential win of 4,000x the bet. You’d need to play actual cash slots if the 온라인카지노 thought of taking part in} for actual cash sounds appealing to you. It’s no doubt the best way|the way in which} to go, rather than threat spending all of your cash at a bodily on line casino.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Hollandada yaşayan Türk olarak, Hollanda tecrübelerimi sizlere anlatabilmek için Hollanda Info sitesini kurdum.