Hollanda Lop Tavşanı | Lop Tavşanı Hakkında Bilgiler

Hollanda Lop Tavşanı | Lop Tavşanı Hakkında Bilgiler


Hollanda Lop Tavşanı, Hollanda lop tavşanı, Hollanda lop tavşanı hakkında bilgiler, Hollanda lop tavşanı özellikleri, Hollanda lop tavşanı hakkında özellikler, Hollanda lop tavşanı hakkında bilgiler, lop tavşanıHollanda lop tavşanı nedir? Gelin lop tavşanı hakkında ki bilgilere bakalım..
Hollanda lop tavşanının, en büyük ve dikkat çeken özelliği, düşük kulaklı olmasıdır. Hollanda lop tavşanı, 1960 yılında Hollanda cüce tavşanı ve Fransız lop tavşanının çiftleşmesi ile dünyaya gelmiştir. Kulakları çenelerini geçip, yere sarkmaktadır.


Hollanda lop tavşanı, genellikle beyaz renkte olmaktadırlar. Ayrıca kahve ve beyaz karışımı, siyah ve beyaz karışımı, sarı ve kül renklerinde olmaktadırlar. Ağırlıkları ise, yaklaşık 1 kilodur. Hollanda lop tavşanlarının gebelik süresi ise, 1 ay veya biraz daha fazla sürmektedir. Bir seferde ise, 6 tane yavrusu olabilmektedir.


Yakında,  Hollanda cüce tavşanı ve Fransız lop tavşanları ile ilgili de yazılar gelecektir. Bunun için, sitemi takip edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar, bir yazının daha sonuna geldik. Eğer Hollanda hakkında daha fazla haber ve bilgileri öğrenmek istiyorsanız, hollandainfo.com  adlı sitemi takip edebilirsiniz. Farklı yazılarda görüşmek üzere, hoşçakalın..
Yorumlar